info@kc-greenpoint.cz
(+420) 777 717 614

Pronájem Sálů


Pronájem konferenčního sálu v Praze

Konferenční sál pro jakoukoli akci
 

Naše konferenční a školicí prostory jsou vhodné pro jakékoliv akce a setkání. Ať už plánujete malý workshop nebo konferenci pro stovky lidí, my to zařídíme.

Vše přizpůsobíme přesně podle vašich požadavků. Ať už chcete obědvat na terase nebo grilovat na naší zahradě, nic pro nás není nesplnitelné. Využít můžete konferenční sál i naše foyer.

 

Profesionalita na prvním místě
 

Uspořádejte svou konferenci v profesionálním prostředí. Ať už je to vaše první akce nebo jste ostřílenými profíky, náš personál je vám k dispozici se všemi svými zkušenostmi z praxe. Víme, jak důležité je kvalitní zázemí, a proto jsme tu pro vás, abyste se o nás mohli kdykoli opřít. S precizním přístupem našich zaměstnanců půjde vše snadno.

Jste to však vy, naši klienti, kdo o nás může říci nejvíce. Naši stávající klienti vám řeknou nejlépe, proč si zvolit právě nás. Podívat se můžete i na naše prostory a jednotlivé konferenční sály. Užijte si virtuální prohlídku nebo se za námi stavte osobně.

 

Kvalitní zázemí
 

Moderní konferenční centrum GreenPoint vám nabídne vše, co jen můžete žádat. Naše budovy najdete v centru Prahy s výbornou dostupností a možností parkování. Naše místnosti jsou vybaveny internetem, klimatizací a profesionální audiotechnikou. Zapůjčíme vám flipchart, fixy i papíry a bezdrátové a náhlavní mikrofony. Všechny naše sály disponují dataprojektorem.

 

Kontaktujte nás
 

Nevíte si s něčím rady? Se vším vám rádi poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.
 

Chci si vybrat prostory

Napište nám, kolik vás bude a na který termín plánujete vaše školení či oslavu a my vše zařídíme.