info@kc-greenpoint.cz
(+420) 777 717 614

Proč vybrat nás

Vybrat si naše prostory pro vaši akci je nejlepší rozhodnutí, které uděláte. Přesvědčíme vás o tom od prvního okamžiku, kdy k nám vstoupíte.

Zajistíme vám skvělé prostory, atmosféru i dokonalou obsluhu během vašeho školení, workshopu nebo jednání. Skvěle vás pobavíme a dokonale se o vás postaráme, pokud se rozhodnete u nás uspořádat oslavu narozenin, firemní večírek nebo svatbu.

Pokusíme se splnit všechna vaše přání a vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům. Jsme tu pro vás a zajistíme vše potřebné, abyste se u nás cítili skvěle.

Jsme doslova jedna rodina a již několik let pořádáme různé akce jakéhokoliv druhu. Jediné, co je pro nás důležité je vaše spokojenost a úspěch celé akce. Záleží nám na každém detailu a na vašem pohodlí.

Konferenční centrum GreenPoint je klidným a příjemným místem uprostřed zahrady a současně na dosah centra Prahy. Přesto u nás ruch a spěch metropole zde vůbec nezaznamenáte.

Spolu s každou rezervací automaticky získáte

 

Co o nás říkají naši dlouholetí klienti

Dlouhodobě spolupracuji s organizacemi a společnostmi jako externí lektor, kouč a facilitátor. Pokud koncipuji programy v oblasti měkkých dovedností a rozvoje lidí, pak současně navrhuji pro klienta i vhodné prostory odpovídající nárokům jednotlivých typů akcí. Na základě mých zkušeností již několik let je mojí první volbou konferenční centrum Green Point. Místo splňuje veškeré nároky na prostory vhodné pro vzdělávací akce různého charakteru, a to jak po stránce zajištění technického zázemí, tak především po stránce služeb a velmi vstřícné atmosféry centra. Variabilita prostor, možnost využití zahrady, světelnost místností a především služby poskytované na základě požadavků každého zákazníka nabízí jedinečné místo pro konání všech typů vzdělávacích akcí.

PhDr. Veronika Langrová, Ph.D., PCC

http://www.veronikalangrova.cz/

Do Green Pointu mě přivedl kolega, který již sám měl velmi dobrou zkušenost se službami v tomto prostoru a s majitelem. Prostory konferenčního centra vás již při vstupu do areálu překvapí. Z rušné křižovatky se během několika set metrů přenesete do oázy klidu. Příjemná dřevostavba v zeleni ničím nepřipomíná klasické konferenční prostory. Vstoupíte dovnitř a jste v příjemném světlém a vzdušném prostředí. Je zde k dispozici několik místnosti. Ty jsou velmi příjemné, mají celou prosklenou stěnu s výhledem na zahradu. Místnosti jsou vybaveny vším podstatným, co potřebujete k práci se skupinou. Je to jedinečný prostor podporující práci lektora a celé skupiny. Účastníci mohou vyjít ven na verandu, o přestávkách si dát kávu na čerstvém vzduchu, projít se. Lidé se zde cítí příjemně, uvolněně. Přístup majitelů a personálu je profesionální a přitom milý, cítíte se tu jako u dobrých známých. A pokud byste snad měli nějaké zvláštní přání, tak tady se vám je pokusí splnit a ještě s úsměvem na tváři. Ráda se sem vracím.

Marta Anna Petrášová

http://www.petrasova.cz